GP Tafotka.cz v Plzni vyhrál Martin Boubal

posted in: Silnice | 0

Tým Cycling-photo.cz tentokrát vyrazil do Plzně na poslední červnový závod seriálu kritérií Giant Ligy. GP Tafotka.cz se jela za horkého letního počasí. Vítězem rychlého závodu se stal Martin Boubal z CK Příbram Fany Gastro s 36 body a za ním se umístili sparťané Jiří Nesveda s 23 a Jan Ryba s 15 body. Na 4. místě dojel navracející se cyklokrosař Martin Bína z Kolokrámu a 5. byl Ondřej Pávek ze Sweep Cycling. Závodníci byli bodováni každé páté kolo 5, 3, 2 a 1 bodem, každý průjezd byl navíc ohodnocen 2 a 1 bodem.

Jiří Nesveda - AC Sparta Praha

Kategorii juniorů ovládlo trio příbramských závodníků, a to Vojtěch Sedláček na 1. místě před Karlem Kubou a Jakubem Boučkem.

Mezi ženami se nejlépe umístily Božena Kučerová z Kola-bbm.cz, Jana Brantlová z Velosport Domažlice a Daniela Trčková z Česká spořitelna Accolade.

Dres nejaktivnějšího závodníka pro měsíc červen uhájil Jan Ryba.